Jesteśmy na
Tel. +48 68 387 90 15


28.04 o godz. 19:00

Nowosolski Dom Kultury
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 49
67-100 Nowa Sól

Gatunek: widowisko
Czas trwania: 60 minut

Usłyszeć taniec

4.0

„Usłyszeć Taniec" to widowisko różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Niezwykle barwny spektakl, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA.

„Usłyszeć Taniec" to pierwszy w Polsce i jeden z kilku na świecie, projekt łączący flamenco, muzykę irlandzką i jazz. Harmonijny kolaż różnych tradycji muzycznych we współczesnych aranżacjach. Tworzą go wybitni muzycy, multiinstrumentaliści reprezentujący różne kultury muzyczne.

„Usłyszeć Taniec" tworzony jest przez ludzi z różnych muzycznych i tanecznych światów, połączonych pasją do dzielenia się swoją miłością do kultur, którym się poświęcili. Dzięki temu spektakl dociera do szerokiej widowni, często oferując zupełnie nowe przeżycia. Miłośnicy tradycyjnego flamenco po raz pierwszy widzą na żywo taniec irlandzki, widzowie tańca współczesnego odkrywają muzykę folkową, a słuchacze jazzu poznają świat tańca.

„Usłyszeć Taniec" na równi z tradycją, prezentuje awangardę pokazując ciągłość kultury. Nowe zjawiska i trendy są przedstawione w przystępny i widowiskowy sposób, dzięki czemu całość trafia do młodych widzów, a tych bardziej obytych z kulturą intryguje i porusza.

Bilety:

25 zł

Bilety do nabycia online, w kasie NDK (wtorek-piątek w godz. 12.00-15.00) oraz pół godziny przed seansem.

Regulamin kina Europa i sali widowiskowej

Zwiastuny
Więcej Kultury z Naszym NEWSLETTERem
Bądź z nami w kontakcie! Mamy dla Ciebie informacje.
Musisz wypełnić to pole!Patroni
Teatr Polska
Instytut Teatralny
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Nowa Sól - Miasto na fali
Tygodnik Krąg

©2013-2019 Nowosolski dom kultury. Wszelkie prawa zastrzeżone.

| made by nfinity.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda