Jesteśmy na
Tel. +48 68 387 90 15


26.05 o godz. 18:00

Sala widowiskowa
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 49
67-100 Nowa Sól

Gatunek: koncert

Stockinger "Już nie zapomnisz mnie"

4.0

Recital ten jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm’em i przenosi do magicznego dwudziestolecia – gdzie żyli wspaniali mężczyźni, gotowi na każde poświęcenie dla miłości. Ten program to elegancja i szyk minionych lat wciąż tak żywo wspominanych.

Tomasz Stockinger to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, związany jest także z estradą. Popularność przyniosły mu role w filmach „Znachor” Jerzego Hoffmana, a także „Lata dwudzieste... lata trzydzieste”, „Sto koni do stu brzegów”. Aktor stał się bardzo rozpoznawalny także dzięki rolom w serialach „Dom” czy choćby w nadawanym od 20 lat „Klanie”. Obecnie występuje w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Z kolei Stefan Gąsieniec jest pianistą, kompozytorem i aranżerem muzycznym. Koncertował z wieloma polskimi artystami – Ewą Bem, Justyną Steczkowską, Olgą Bończyk, Stanisławem Soyką, Krzysztofem Cugowskim, Michałem Bajorem.

Najlepszy prezent muzyczny na dzień matki. Bajorem.

Bilety:

20 zł

Bilety do nabycia online, w kasie NDK (wtorek-piątek w godz. 12.00-15.00) oraz pół godziny przed koncertem.

Regulamin kina Europa i sali widowiskowej

Galeria
Więcej Kultury z Naszym NEWSLETTERem
Bądź z nami w kontakcie! Mamy dla Ciebie informacje.
Musisz wypełnić to pole!Patroni
Teatr Polska
Instytut Teatralny
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Nowa Sól - Miasto na fali
Tygodnik Krąg

©2013-2019 Nowosolski dom kultury. Wszelkie prawa zastrzeżone.

| made by nfinity.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda