Jesteśmy na
Tel. +48 68 387 90 15
Kalendarz

Wydarzenia

53 Wojny
od 13.12.2018
TRAVIATA
15.12.2018
ADRIANA LECOUVREUR
12.01.2019
CARMEN
02.02.2019

WOŚP 2018

Nowosolski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zaprasza na imprezy do NDK.

10:00* kino Europa "My Little Pony. Film"

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

 

 

 

12:00* kino Europa "Lato w Prowansji"

Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta – "1492 – Wyprawa do raju". W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) – niezawodny Jean Reno ("Faceci od kuchni", "Leon zawodowiec"). Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

 

14:30* "Orkiestry zawsze razem!" - koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Elektryk", która od początku gra z Wielką Orkiestrą 

 

16:30* Blok koncertowy szkół: Chór ZSP nr 4 "Spożywczak" oraz Zespół Instrumentalny „Pauza na kawę” z ZSP nr 2

 

19:00* Nowosolskie Smyczki - "Muzyka filmowa" oraz Big Band Nowosolski

 

Podczas bloków koncertowych (g. 14.30, 16.30 i 19.00) odbędą się licytacje fantów.

 

*Na wszystkie imprezy  obowiązują bezpłatne wejściówki (do pobrania w kasie NDK - ilość miejsc ograniczona). 

Datki na rzecz WOŚP będzie można składać do puszek u wolontariuszy w holu głównym.

  • Drukuj
  • Udostępnij na
Więcej Kultury z Naszym NEWSLETTERem
Bądź z nami w kontakcie! Mamy dla Ciebie informacje.
Musisz wypełnić to pole!Patroni
Teatr Polska
Instytut Teatralny
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Nowa Sól - Miasto na fali
Tygodnik Krąg

©2013-2018 Nowosolski dom kultury. Wszelkie prawa zastrzeżone.

| made by nfinity.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda